swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: None
cy: Dim

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Image title
cy: Pennawd delwedd

en: Direction
cy: Cyfeiriad
