swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: None
hr: Nema

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Options
hr: Opcije

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Direction
hr: Smjer
