swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: List
hu: Lista

en: None
hu: Nincs

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Advanced Options
hu: Haladó beállítások

en: Image title
hu: Kép címe

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Namespace
hu: Névtér

en: Speed
hu: Sebesség

en: Direction
hu: Irány

en: Delete options
hu: Lehetőségek törlése

en: Add options
hu: Új lehetőségek
