swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: None
jv: Nihil

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Options
jv: Opsi

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Direction
jv: Arah
