swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Namespace
kn: ನೇಮ್‌ಸ್ಪೇಸ್

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Direction
kn: ಧಿಕ್ಕು
