swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Options
lt: Nustatymai

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Direction
lt: Kryptis
