swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: None
nn: Ingen

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Direction
nn: Retning
