swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: List
ro: Listă

en: None
ro: Nimic

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Options
ro: Opțiuni

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Direction
ro: Direcție
