swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: None
sk: Žiadne

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Options
sk: Nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Image title
sk: Tiulok obrázka

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Direction
sk: Smer
