swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Direction
te: దిశ
