swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: List
fr: Lister

en: None
fr: Aucun(e)

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: Element ID
fr: identifiant (ID) de l'élément

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Advanced Options
fr: Options avancées

en: Image title
fr: Titre de l'image

en: Machine name
fr: Nom système

en: Namespace
fr: espace de nommage

en: Speed
fr: Vitesse

en: Delete options
fr: Supprimer les options

en: Add options
fr: Ajouter des options
