swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Options
he: אפשרויות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Namespace
he: מרחב שמות

en: Direction
he: כיוון
