swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: None
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: Direction
mr: दिशा
