swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: List
tr: Liste

en: None
tr: Hiçbiri

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Default settings
tr: Varsayılan ayarlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Advanced Options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Image title
tr: Resim başlığı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Direction
tr: Yön
