swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Options
ar: الخيارات

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Image title
ar: عنوان الصورة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Direction
ar: الاتجاه
