swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Direction
be: Накірунак
