swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: None
bg: Не

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Options
bg: Параметри

en: Direction
bg: Посока
