swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: None
el: Κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Options
el: Επιλογές

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Advanced Options
el: Επιλογές για προχωρημένους

en: Image title
el: Τίτλος εικόνας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Direction
el: Κατεύθυνση
