swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: None
et: Puudub

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Options
et: Valikud

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Direction
et: Suund
