swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Direction
fil: Direksiyon
