swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: None
ja: なし

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Options
ja: オプション

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Default settings
ja: デフォルトの設定

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Advanced Options
ja: 詳細オプション

en: Image title
ja: 画像タイトル

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Speed
ja: スピード

en: Direction
ja: 方向
