swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური
