swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: None
lv: Nav

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Options
lv: Iespējas

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Direction
lv: Virziens
