swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Direction
ml: ദിശ
