swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: List
ta: பட்டியல்

en: None
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Direction
ta: திசை
