swiper (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Direction
th: คำอธิบาย
