swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Direction
ur: سمت
