Swiper formatter (2.0.1-beta2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Custom
pl: Własne

en: Other
pl: Inne

en: Loop
pl: Pętla

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Local
pl: Lokalnie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Direction
pl: Kierunek

en: Uses
pl: Używa

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Transition speed
pl: Szybkość przejścia

en: Auto height
pl: Automatyczna wysokość

en: Fixed width
pl: Stała szerokość

en: Enable navigation
pl: Włącz nawigację
