Swiper formatter (2.0.1-beta3) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Other
ta: மற்றவை

en: Slide
ta: நழுவு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Fixed width
ta: மாறா அகலம்
