Swiper formatter (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Rows
bs: Redova

en: Column
bs: Kolona
