Swiper formatter (2.0.2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: Weight
af: Gewig

en: Default
af: Verstek

en: Other
af: Ander

en: Direction
af: Rigting
