Swiper formatter (2.0.2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Other
eo: Alia

en: Rows
eo: Vicoj

en: Direction
eo: Direkto
