Swiper formatter (2.0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Other
ka: სხვა
