Swiper formatter (2.0.3) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Other
az: Digər

en: Loop
az: Döngə

en: Rows
az: Sıralar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Column
az: Sütun

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Direction
az: İstiqamət

en: Row
az: Sıra

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Breakpoint
az: Kəsmə nöqtəsi
