Swiper formatter (2.0.3) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Custom
da: Tilpasset

en: Number of rows
da: Antal rækker

en: Other
da: Anden

en: Rows
da: Rækker

en: Package
da: Pakke

en: Local
da: Lokal

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Column
da: Kolonne

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Direction
da: Retning

en: Row
da: Række

en: Uses
da: Bruger

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Hide title
da: Skjul titel

en: Fixed width
da: Fast bredde

en: Auto resize
da: Automatisk ændring af størrelse

en: Rendered entity
da: Renderet entity
