Swiper formatter (2.0.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Rows
hy: Տողեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: @label
hy: @label (@column)
