Swiper formatter (2.0.3) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Direction
ml: ദിശ

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
