Swiper formatter (2.0.3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Other
nn: Andre

en: Rows
nn: Rader

en: Package
nn: Pakke

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Direction
nn: Retning

en: Fixed width
nn: Fast breidde
