Swiper formatter (2.0.3) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Rows
sl: Vrste

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Direction
sl: Smer

en: Uses
sl: Uporablja
