Swiper formatter (2.0.3) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi
