Swiper formatter (2.1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Other
hr: Ostalo

en: Rows
hr: Redovi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Direction
hr: Smjer

en: Uses
hr: Uporaba

en: Fixed width
hr: Fiksna širina
