Swiper formatter (2.1.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Custom
jv: Kostum

en: Other
jv: Liyané

en: Rows
jv: Baris

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Direction
jv: Arah

en: Fixed width
jv: Ambané tetep
