Swiper formatter (2.1.0) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Rows
ps: کتارونه

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Row
ps: کتار
