Swiper formatter (2.1.0) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Custom
sv: Anpassad

en: Number of rows
sv: Antal rader

en: Other
sv: Övriga

en: Rows
sv: Rader

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Toggle
sv: Skifta

en: Package
sv: Paket

en: Local
sv: Lokal

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: Column
sv: Kolumn

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Direction
sv: Riktning

en: Row
sv: Rad

en: Uses
sv: Använder

en: Pagination
sv: Paginering

en: Transition speed
sv: Övergångshastighet

en: Fixed width
sv: Fast bredd

en: Auto resize
sv: Ändra storlek automatiskt

en: Rendered entity
sv: Genererat objekt

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter

en: Bullets
sv: Punkter

en: Navigation settings
sv: Inställningar för navigering
