Swiper formatter (2.1.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Other
be: Іншыя

en: Rows
be: Радкі

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Direction
be: Накірунак

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Fixed width
be: Фіксаваная шырыня
