Swiper formatter (2.1.1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Other
gl: Outro

en: Loop
gl: Bucle

en: Rows
gl: Filas

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Package
gl: Paquete

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Column
gl: Columna

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Direction
gl: Dirección

en: Row
gl: Ringleira

en: Uses
gl: Usos

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Dialog
gl: Diálogo

en: Fixed width
gl: Ancho fixo

en: Auto resize
gl: Adaptación automática

en: Dialog title
gl: Título do diálogo
