Swiper formatter (2.1.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Direction
my: လမ်းညွန်ချက်၊ လမ်းကြောင်း

en: Auto resize
my: အလိုအလျောက်အရွယ်အစားညှိရန်
