Swiper formatter (2.1.1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Other
te: ఇతర

en: Rows
te: వరుసలు

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -

en: Direction
te: దిశ

en: Uses
te: వాడుకలు

en: Fixed width
te: స్థిరమైన వెడల్పు
