Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Other
bo: གཞན

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Package
bo: ཐུམ།

en: Local
bo: རང་ཁུལ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Column
bo: སྟར་བ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Row
bo: ཕྲེང

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Fixed width
bo: གཏན་ཁེལ་བྱས་པའི་ཞེང་ཚད

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
