Swiper formatter (3.0.1-beta1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Other
ca: Altres

en: Loop
ca: Bucle

en: Rows
ca: Files

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Column
ca: Columna

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Direction
ca: Direcció

en: Row
ca: Fila

en: Uses
ca: Usos

en: Pagination
ca: Paginació

en: Fixed width
ca: Amplada fixa

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Auto resize
ca: Canvi de mida automàtic

en: Fraction
ca: Fracció

en: Rendered entity
ca: Entitat renderitzada

en: Link to entity
ca: Enllaça a l'entitat

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura

en: Navigation settings
ca: Paràmetres de navegació
